0

aplikacje

id #2236302 19.07.2021

Elektryk Niepruszewo - jedna zmiana, atrakcyjne wynagrodzenie! - Poznań

Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Aktualnie dla naszego Klienta z branży produkcji maszyn poszukujemy kandydatów na stanowisko - Elektryk.

Stawiamy na Specjalistów!
  • Posiadasz uprawnienia elektryczne do 1kV?
  • Potrafisz wykazać się umiejętnością czytania dokumentacji elektrycznej?
  • A może miałeś już okazję  wykonywać wiązki kablowe oraz szafki sterownicze?

Twoja odpowiedź brzmi tak? Wspaniale – to oznacza, że jesteś osobą, której szukamy!

Zapoznaj się z obowiązkami na naszym stanowisku!

Do Twoich zadań należeć będzie:
  • montaż instalacji elektrycznej w pojazdach w oparciu o dokumentację;
  • montaż szafek sterowniczych;
  • przygotowywanie wiązek kablowych.

Od nas dla Ciebie:
  • Stabilizacja: umowa o pracę bezpośrednio w firmie  na czas nieokreślony już po 3-miesięcznym okresie próbnym!
  • Work & life balance: praca w systemie jednozmianowym od 8:00 do 16:00 - znajdziesz czas dla siebie i rodziny.
  • Uznanie: atrakcyjne wynagrodzenie – zależne od Twojego doświadczenia i umiejętności.
  • Możliwości: rozwój i przygotowanie do stanowiska.

Benefity:
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • Sprzęt do pracy
  • Umowa o pracę
  • Szkolenia
  • Rozwój
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

ELEKTRYK BUDOWLANY 1 zł
Austria, Linz 28.06.2021
Cieśla w Austrii → 15,37€ + 26,40€ diety 1 zł
Glazurnik, kafelkarz - Norwegia 1 zł
Monter / Pakowacz - Turek 1 zł