0

aplikacje

id #2236300 19.07.2021

Inżynier Jakości - automotive

Opis stanowiska pracy li {color: #333338;font-family: Arial, Helvetica, sans-serif;font-size: 13px !important;line-height: 16px !important;margin: 0px 0px 0px 20px !important;}h2 {margin-top: auto !important;}

W związku z rozwojem organizacji, poszukujemy dla naszego klienta kandydata na stanowisko Inżyniera Jakości. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwiązywanie problemów jakościowych i wdrażanie właściwych procedur.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży automotive, poszukujemy kandydata na stanowisko Inżyniera jakości.

Opis stanowiska

  • Rozwiązywanie problemów jakościowych;
  • Prowadzenie działań prewencyjnych;
  • Przygotowywanie oraz aktualizacja dokumentacji jakościowej (instrukcje kontroli, plany kontroli, FMEA, MSA, SPC, CP, CPK, PPAP, APQP, 5W, 8D, PDCA)Wdrażanie właściwych procedur dla lepszego funkcjonowania Systemu Zarządzania Jakością;
  • Wdrażanie procedur jakościowych we wskazanych obszarach produkcyjnych
  • Współpraca w przeprowadzaniu oceny ryzyka (FMEA);
  • Rozpatrywanie reklamacji wraz z analizą przyczyn źródłowych;
  • Przeprowadzanie wewnętrznych audytów procesu i wyrobu;
  • Analiza skuteczności działań wdrożonych.

Profil kandydata

  • 2-letnie doświadczenie w pracy w obszarze jakości w zakładzie produkcyjnym;
  • Doświadczenie w branży automotive;
  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Znajomość narzędzi jakościowych (tj. 5Why, Ishikawa, Raporty 8D, Six Sigma, Kaizen itp.);
  • Język angielski na poziomie umożliwiającą komunikację z klientami.

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę;
  • umowę na czas nieokreślony po okresie próbnym;
  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych;
  • dofinansowanie do karty sportowej;
  • możliwość skorzystania z ubezpiecznia grupowego.
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Rawicz 25.07.2021
Inżynier Procesu 1 zł
Polska, Wrocław 08.07.2021
Inżynier procesu (automotive) 1 zł
Polska, Szczecin 24.07.2021
Inżynier Serwisowy silników okrętowych 1 zł
Polska, Słupsk 06.07.2021
Inżynier produktu 1 zł