0

aplikacje

id #2236290 19.07.2021

EHS Manager

Opis stanowiska pracy EHS Manager
Tczew
NR REF.: 1152420

Twoja następna firma
To największy w Polsce producent okien. Zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz sprzedażą przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Firma jest własnością grupy kapitałowej, która zatrudnia 15 000 osób w 40 krajach

Zadania:
• Upewnij się, że przedstawiciel HSE i CSR jest zidentyfikowany w każdym zakładzie pod bezpośrednim kierownictwem lokalnego kierownictwa najwyższego szczebla.
• Zapewnij, że ​​zakłady zbierają wymagane dane CSR i BHP i ochrony środowiska, posiadają plan oceny ryzyka i zgłaszają potencjalne zagrożenia bezpośrednio kierownictwu.
• Upewnij się, że plany działania zwiększające bezpieczeństwo i ergonomię miejsca pracy są wspólne w całym łańcuchu dostaw.
• Zapewnij, że ​​każdy zakład posiada plan audytu w celu śledzenia zgodności HSE z polityką firmy, normami bezpieczeństwa i ochrony środowiska.
• Zarządzaj kluczowymi projektami od A do Z.
• Zgłaszaj, że ​​wszystkie wypadki są badane w ramach lokalnej odpowiedzialności i przetwarzane w celu zamknięcia raportów z dochodzeń i kapitalizacji wyciągniętych wniosków.

Umiejętności i kwalifikacje:
• Styl profilu PMO (Project Management Office)
• Umiejętności organizacyjne do zarządzania wieloma projektami jednocześnie.
• Umiejętności przywódcze w kontaktach z podwładnymi niebezpośrednimi członkami HSE.
• Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
• Myślenie analityczne - analiza danych z umiejętnością szybkiego i rzetelnego wyciągania wniosków
• Zorientowanie na szczegóły, profesjonalista z silnym krytycznym myśleniem
• Wybitne umiejętności prezentacji dotyczące kwestii HSE i CSR oraz zrównoważonego rozwoju.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
• Tytuł magistra inżyniera ze specjalizacją w zakresie HSE lub nauk o środowisku.
• Doświadczenie związane z HSE w bardzo wymagającym środowisku.
• Wyraźne doświadczenie w głównych bieżących wyzwaniach w dziedzinie CSR i zrównoważonego rozwoju.
• Znajomość ISO 9001, ISO 14001 i innych międzynarodowych systemów zarządzania HSE, standardów i międzynarodowych wskaźników jest koniecznością.
• Silna pasja w BHP i CSR.
• Biegła znajomość pakietu MS Office, szczególnie w programach Excel, Word i Power point.
• Zdolność do samodzielnej pracy.
• Otwartość na podróże.
 • Matrycowe doświadczenie organizacji

Co zyskujesz?
- umowę o pracę
- prywatną opieka medyczna
- dofinansowanie do karty sportowej
- darmowe porady prawne
- świadczenia świąteczne i urlopowe
- indywidualne ścieżki rozwoju
- nagrody za staż pracy

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Kraków 25.07.2021
HR Ops Coordinator 1 zł
Polska, Katowice 26.07.2021
Application Engineer with French 1 zł
Polska, Warszawa 25.07.2021
Order Management Specialist with French or Dutch 1 zł
Polska, Katowice 25.07.2021
Cloud Orchestration Engineer 1 zł
Level 3 Cloud Engineer 1 zł