0

aplikacje

id #2236289 19.07.2021

Asystent/ka w dziale księgowości

Opis stanowiska pracy

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na okres wakacyjny
  • Wynagrodzenie podstawowe w wysokości 3400 zł brutto
  • Pakiet benefitów (karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna)
  • Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-16:00
  • Praca w przyjaznej atmosferze

Wymagania:

  • Student/-tka studiów zaocznych lub absolwent/-ka
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Otwarta i przyjazna osobowość
  • Wcześniejsze doświadczenie w pracy biurowej

Mile widziane:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (np.: finanse, rachunkowość) lub w trakcie studiów

Zadania:

  • Skanowanie dokumentów
  • Drobne prace księgowe
  • Wsparcie pracowników działu w bieżących zadaniach

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Rzeszów 19.07.2021
KSIĘGOWA 1 zł
Polska, Kraków 08.07.2021
Referentka / Referent ds. księgowości 1 zł
Polska, Wrocław 14.07.2021
Młodszy księgowy z językiem niemieckim 1 zł
Polska, Świebodzin 14.07.2021
Główny/a księgowy/a 1 zł
Polska, Poznań 14.07.2021
Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy 1 zł