0

aplikacje

id #2236285 19.07.2021

Operator żurawia

Opis stanowiska pracy Obowiązki:
  • obsługa żurawia wieżowego Potain (sterowanie zdalne oraz z kabiny)

Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 5 lat
  • dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • badania lekarskie na podstawie naszego skierowania

Wybranym kandydatom oferujemy:
  • legalne zatrudnienie na terenie Francji u sprawdzonego klienta
  • umowę o pracę tymczasową na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • 14,80 EUR brutto / h  (za 35 godzin tygodniowo)
  • zapewnione nadgodziny płatne wg przepisów francuskich (powyżej 35 godz.: 18,50 EUR brutto/h , powyżej 43 godz.: 22,20 EUR brutto/h)
  • dodatek żywieniowy 10,20 EUR brutto za każdy dzień roboczy
  • pracę w polskojęzycznym zespole
  • zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia
  • składki ZUS opłacane od średniej krajowej
  • bezpłatne zakwaterowanie oraz częściowy zwrot kosztów podróży do Francji

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Francja, Kołomla 23.07.2021
Operator wykrawarki CNC 1 zł
Francja, Rennes 24.06.2021
Operator frezarki CNC 1 zł
Francja, Miluza 09.04.2021
Operator żurawia 1 zł
Operator prasy tnącej - stabilna praca we Francji 1 zł