0

aplikacje

id #2236282 19.07.2021

Merchandiser mobilny - Piotrków Trybunalski, Tomaszów Mazowiecki

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski, Tomaszów Mazowiecki

Zakres zadań na stanowisku:

• zarządzanie produktami na hali sprzedaży i magazynie
• wykładanie towaru na półki zgodnie z określonymi wymogami,
• pełnienie roli Ambasadora - osoba pierwszego kontaktu dla Klienta i Personelu Sklepu, budowanie długofalowych relacji z Klientami
• codzienne raportowanie działań poprzez system elektroniczny w telefonie komórkowym.

Wymagania:

• aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna - warunek konieczny
• gotowość pracy codziennie w godz: 8.00 - 16.00
• dobra znajomość MS Office (Word, Excel, Power Point),
• umiejętność samodzielnej pracy i podejmowania decyzji
• doświadczenie w obszarze merchandisingu, sprzedaży, handlu, bezpośredniej obsługi Klienta - mile widziane

Oferujemy:

• pracę pełną pasji i możliwości z ciekawym zakresem obowiązków oraz renomowanymi produktami/markami firmy rozpoznawalnymi na całym świecie
• narzędzia do pracy: telefon z aplikacją do raportowania, samochód
• miłą atmosferę w pracy,
• zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie

Uwaga:
Poszukujemy osoby, która będzie opiekunem marki w 3 sklepach:

  • Piotrków Trybunalski, Aleja Gen Sikorskiego
  • Tomaszów Mazowiecki, ul. Konstytucji 3-Go Maja
  • Piotrków Trybunalski, ul. Wojska Polskiego

POLEĆ OFERTĘ SWOIM ZNAJOMYM POSZUKUJĄCYM PRACY.

Numer referencyjny: JSE/LK/LDZ/2021/07
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Technik farmaceutyczny - Warszawa 1 zł
Ortodonta - Opole 1 zł
Merchandiser - Rzeszów 1 zł
Lekarz POZ - Nowy Sącz 1 zł