0

aplikacje

id #2232270 19.07.2021

STARSZY ELEKTRYK

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/2375

Obowiązki:

Obsługa i konserwacja urządzeń elektrycznych w stacjach uzdatniania wody oraz na sieciach wodociągowych
i kanalizacyjnych (hydrofornie, pompownie ścieków, stacje uzdatniania wody).

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, elektryczne
  • zasadnicze zawodowe, elektryczne

Pozostałe wymagania:

  • 1. Obywatelstwo polskie.2. Pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych.3. Wykształcenie zawodowe elektryczne, techniczne elektryczne.4. Świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji E w grupie I, II i III.5. Umiejętność pracy w zespole.6. Odpowiedzialność, dokładność, sumienność, rzetelność.7. Znajomość obsługi komputera.8. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.9. Minimum trzyletni staż pracy.

Miejsce pracy: Głowackiego 5, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: 1. CV.2. Kopie świadectw pracy z poprzednich miejsc pracy (do wglądu).3. Kopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje oraz wykształcenie.Wymagane dokumenty należy składać w siedzibie Zakładu budynek Urzędu Gminy Mielec, ul. Głowackiego 5, 39-300 Mielec, lub korespondencyjnie na adres: Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej w Mielcu, ul. Głowackiego 5, 39-300 Mielec, z dopiskiem: Nabór na stanowisko starszego elektryka.Dokumenty aplikacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej w Mielcu w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Chełm 22.07.2021
MONTER INSTALACJI SANITARNYCH 1 zł
Polska, Szczecin 24.07.2021
Spawacz TIG, MIG/MAG 1 zł
Polska, Goleniów 24.07.2021
Зварювальник / Spawacz 1 zł
elektromonter Tevor 1 zł
Polska, Rzeszów 23.07.2021
SPAWACZ 1 zł