0

aplikacje

id #2232223 19.07.2021

UI/UX designer / Web designer

Opis stanowiska pracy

The Rectangles, agencja UX design, poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko: UI/UX designer / Web designer

Jesteśmy szybko rozwijającym się, niezwykle zgranym, świadomym i ambitnym zespołem pasjonatów projektowania doświadczeń użytkownika (user experience / UX). Oprócz UX design zajmujemy się także optymalizacją konwersji (CRO) i analityką.

Pracujemy dla ciekawych, także ambitnych firm, którym pomagamy rozwijać ich produkty online, działając według własnej, pionierskiej metodologii (incremental UX design). Cenimy sobie tzw. rozwój organiczny, zarówno w stosunku do klientów, jak i do nas samych. Pracujemy głównie z ecommerce i SaaS (głównie US, Australia, UK, ale także najbardziej ambitne polskie startupy, np. Sundose, Symmetrical, czy Yosh)

Projekty, które realizujemy łączą w sobie wiele różnych ciekawych i zwykle przyjemnych dla ambitnych i kreatywnych osób dziedzin: komunikacji, visual designu, user experience, psychologii, researchu, analityki danych, a także pracy z tekstem. Ogólnie, rozwiązujemy problemy poprzez projektowanie, ale i naukę.

Więcej na nasz temat możesz dowiedzieć się jeśli poszukasz o nas informacji w internecie, poczytasz nasze artykuły, albo po prostu popytasz znajomych.

Jesteśmy twórcami autorskich rozwiązań i metodologii, a jedna z nich używana jest w takich organizacjach jak NASA, Microsoft czy Blizzard.

Od roku rozwijamy także własny startup — produkt typu SaaS — Juo.io.

Nasz zespół tworzą ludzie, dla których ogromną wartością jest uczciwe podejście do siebie samego i innych, ciągła nauka i rozwój. Jeśli chcesz być częścią takiej ekipy — czytaj dalej.

Szukamy osób, które wesprą swoją wiedzą, umiejętnościami, zaangażowaniem, a przede wszystkim talentem (ten postaramy się wspólnie maksymalnie rozwinąć), działania zespołu poprzez projektowanie interfejsów do stron, landing pages, ecommerce, a także aplikacji.

Do przykładowych zadań kandydatów należeć będzie:

— zespołowe (i samodzielne) projektowanie interfejsów (i ich elementów graficznych) na podstawie makiet (UI design),
— zespołowe (i samodzielne) projektowanie makiet interfejsów (UI wireframes),
— zespołowe (i samodzielne) projektowanie prototypów interfejsów (UI prototypes),
— generowanie koncepcji elementów (lub kombinacji elementów) graficznych,
— projektowanie ikon,
— tworzenie prostych ilustracji,
— przygotowywanie dokumentacji potrzebnej do realizacji projektu,
— (co dotyczy wszystkich z nas) praca przy wewnętrznych, wspólnych projektach.

Oprócz wymienionych wyżej rzeczy, ciągłym zadaniem (celem) każdego z członków naszego zespołu jest nauka zauważania, definiowania, rozróżniania i dostarczania wartości biznesowej skupionej wokół potrzeb użytkowników (które również należy umieć definiować).

Dbamy o przyjazną i bardzo zgraną atmosferę, dlatego też poszukujemy osób, które potrafią i chcą zaangażować się w pełni w długofalową pracę zespołową. Potraktuj to serio.

Oferujemy:
— bycie częścią nieprzeciętnego zespołu,
— pracę przy projektach, które mają sens i znaczenie dla innych,
— faktyczne poczucie radości i satysfakcji z wykonywanej pracy,
— możliwość naprzemiennej pracy w jednym z dwóch biur (Wrocław / Gdańsk)
— w pełni ergonomiczne stanowisko pracy,
— możliwość pracy zdalnej,
— ciągły (duży) przyrost wiedzy i umiejętności,
— dostęp do wiedzy i doświadczenia innych członków zespołu,
— stopniowe wdrożenie pod okiem doświadczonych liderów,
— mentoring,
— bardzo częste szkolenia wewnątrz zespołu,
— niezbędne narzędzia do pracy (MacBook, oprogramowanie, dostęp do kursów, itd),
— świeże owoce, słodycze i przekąski dostępne w biurze,
— wyjazdy integracyjne,
— bezwzględnie wolne weekendy,
— umowę o pracę, niezbędne ubezpieczenia itd.

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Kraków 25.07.2021
Customer Service Specialist with Russian&English 1 zł
Polska, Gliwice 25.07.2021
Project Manager 1 zł
Polska, Tychy 25.07.2021
programista aplikacji mobilnych 1 zł
Polska, Katowice 25.07.2021
IT Project Manager 1 zł