0

aplikacje

id #2232212 16.07.2021

Doradca serwisowy z j. niemieckim (obsługa gwarancyjna) - Praca zdalna

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Polska (praca zdalna)

Opis stanowiska:

  • Ewidencja roszczeń gwarancyjnych (obsługa programów ewidencji roszczeń gwarancyjnych w j. niemieckim)
  • Kontakt z klientem - głównie w j. polskim/ dla zainteresowanych możliwość pełnej obsługi klientów w j. niemieckim
  • Koordynacja i nadzór nad procesem naprawy
  • Zarządzanie procesem szkodowym - rozliczanie, kontrola, weryfikacja procesowanych roszczeń
  • Prowadzenie i rozliczanie dokumentacji związanej z wykonywaniem napraw gwarancyjnych w przez serwis
  • Współpraca z salonami sprzedaży, producentami oraz ekspertami branży motoryzacyjnej

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Doświadczenia zawodowego związanego z branżą motoryzacyjną - serwisy samochodowe/ mile widziane doświadczenie z marką BMW
  • Dobrej znajomości obsługi technicznej pojazdów
  • Komunikatywnej znajomości j. niemieckiego (B1-B2) oraz bardzo dobrej znajomości j. polskiego
  • Zorientowania na klienta, umiejętności komunikacyjnych oraz samodzielności działania
  • Wykształcenie związane z branżą motoryzacyjną - mile widziane
  • Znajomość języka angielskiego - mile widziana

Co możemy Ci zaoferować?

  • Pracę dla renomowanej, międzynarodowej firmy - dostawcy usług gwarancyjnych w branży motoryzacyjnej
  • Pracę w 100% zdalną lub możliwość pracy w biurze naszego klienta - Austria (Wiedeń)
  • Umowę o pracę: 6 miesięczny okres próbny, kolejna umowa na czas nieokreślony
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zgodnie z posiadanym doświadczeniem
  • Narzędzia pracy
  • Możliwości rozwoju wewnątrz firmy, oraz dla zainteresowanych relokacji do pracy na terenie Austrii lub Niemiec
  • Pełne wdrożenie i pakiet szkoleń wprowadzających do pracy (w tym wyjazd szkoleniowy do Austrii lub Niemiec)/ na czas szkolenia pracodawca zapewnia bezpłatny transport oraz zakwaterowanie
  • Atrakcyjne benefity firmowe

Aplikacje:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV przy użyciu przycisku APLIKUJ

Numer referencyjny: RG/PL/07.2021
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie