0

aplikacje

id #2232208 16.07.2021

Lakiernik samochodowy - Norwegia

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Norwegia

Możliwość swobodnego przekroczenia granicy i wjazdu do Norwegii (bez kwarantanny).

Opis:

  • przygotowywanie elementów samochodu pod malowanie, demontaż, zabezpieczanie
  • ścieranie, matowienie, polerowanie, piaskowanie, spajanie
  • malowanie elementów samochodów/ farby wodne

Wymagania:

  • Adekwatne doświadczenie - min. 2 lata
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację w pracy
  • Doświadczenie z autoryzowanych serwisów samochodowych będzie dużym atutem

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
  • Prace w solidnym warsztacie samochodowym (także autoryzowanym), z możliwością rozwoju oraz bezpośredniego zatrudnienia u klienta po okresie próbnym
  • Wynagrodzenie w granicach 200 - 230 NOK brutto/h (uzależnione jest od doświadczenia oraz kwalifikacji kandydata)
  • Koszt podróży do Norwegii pokryty w wysokości do 1.500 NOK,
  • Pomoc w zakwaterowaniu oraz sprawach administracyjnych (urząd podatkowy), a także wsparcie konsultanta na miejscu,
  • Pokrycie kosztów zakwaterowania za pierwszy miesiąc w wysokości do 5.000 NOK

Aplikacje:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV przy użyciu przycisku APLIKUJ

ROZPATRYWANE BĘDĄ TYLKO APLIKACJE Z ZAŁĄCZONYM CV.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu: 0048 723193102

Numer referencyjny: LAK/NOR/info
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie