0

aplikacje

id #2232203 16.07.2021

Pakowacz - praca od zaraz!

Opis stanowiska pracy

Jesteś dyspozycyjny do pracy w systemie 3 zmianowym?

Posiadasz książeczkę sanepidowską?

Dla naszego Klienta obecnie poszukujemy 10 kandydatów/kandydatek.

Do Twoich zadań będzie należało:

· Pakowanie ciastek z linii produkcyjnej;

· Odkładanie zapakowanych kartonów na palety;

· Wykonywanie bieżących poleceń przełożonych.

Od Ciebie będziemy wymagać:

· Dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym;

· Książeczki sanitarno-epidemiologicznej (lub gotowości do jej wyrobienia);

· Chęci i zaangażowania do pracy;

· Nie wymagamy doświadczenia.

Możemy zaoferować Ci:

· Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;

· Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku;

· Pakiet rabatów i zniżek dla Pracowników;

· Możliwość zdobycia doświadczenia;

· Zatrudnienie od zaraz.

Miejsce pracy: Skawina

Numer referencyjny: PAK/07/2021/BAH
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Radomsko 24.07.2021
Operator maszyn 1 zł
Polska, Wrocław 23.07.2021
Operator maszyn/ Pracownik produkcji 1 zł
Polska, Staszów 25.07.2021
TECHNOLOG ODZIEŻY 1 zł
Operator maszyn CNC 1 zł
operator maszyn CNC 1 zł