0

aplikacje

id #2232200 16.07.2021

Serwisant urządzeń gastronomicznych (krajalnice, pakowarki próżniowe)

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem naszego Klienta, będącego dystrybutorem wyposażenia dla biur i gastronomi pilnie poszukujemy kandydatów gotowych objąć stanowisko Serwisanta.

Zakres obowiązków:

  • Instalacja/serwis urządzeń gastronomicznych typu krajalnica, kotleciarka, pakowarka próżniowa itp. (małe urządzenia do 30 kg)
  • Wykonywanie cyklicznych przeglądów urządzeń
  • Szkolenie personelu z obsługi urządzeń
  • Praca na podległym terenie Katowice - Częstochowa - Kraków

Wymagania:

  • Umiejętność obsługi komputera
  • Mile widziana podstawowa wiedza związana z instalacjami wod.-kan. (montaż mebli nierdzewnych, podłączanie syfonów, zlewów, baterii itp.)
  • Uprawnienia elektryczne do 1kW - mile widziane
  • Prawo jazdy kat. B - warunek konieczny
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Umiejętność szukania rozwiązań w sytuacjach nietypowych
  • Dyspozycyjność do pracy w pełnym etacie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Stabilne i długofalowe zatrudnienie
  • Narzędzia pracy: laptop, samochód służbowy
  • Wynagrodzenie składające się z podstawy i premii
  • Prace od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00
  • Wdrożenie oraz pakiet szkoleń przygotowujących do wykonywania pracy

Oferta dotyczy pracy stałej, zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego Klienta.

Do aplikowania zapraszamy również osoby bez doświadczenia, które chciałby nauczyć się pracy w charakterze serwisanta. Zapewniamy pełne przeszkolenie.

Numer referencyjny: 170721/MKO
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Poznań 24.07.2021
Technolog ds. Zapewnienia Jakości Dostaw 1 zł
operator maszyn CNC 1 zł
Polska, Radomsko 24.07.2021
Operator maszyn 1 zł
Polska, Bydgoszcz 24.07.2021
BRYGADZISTA (NR 2988) 1 zł