0

aplikacje

id #2232192 16.07.2021

Konsultant ds. Rekrutacji i Legalizacji Pracy Cudzoziemców

Opis stanowiska pracy Do twoich obowiązków należeć będzie:
  • Kontakt z kandydatami i pracownikami, prowadzenie rozmów i spotkań rekrutacyjnych,
  • Koordynacja procesu legalizacji pracowników m. in. z Ukrainy,
  • Przygotowywanie dokumentów i wniosków umożliwiających pobyt i pracę cudzoziemców,
  • Kontakt z instytucjami państwowymi w zakresie procedur związanych z legalizacją pobytu i pracy cudzoziemców,
  • Monitorowanie przebiegu postępowań administracyjnych,
  • Realizacja projektów rozwojowych przy współpracy z innymi działami.

  • Znasz bardzo dobrze język ukraiński lub rosyjski,
  • Masz praktyczne doświadczenie w legalizacji pobytu i zatrudnienia cudzoziemców (min. 1 rok),
  • Potrafisz samodzielnie analizować ustawy i procedury urzędowe,
  • Interesujesz się obszarem rekrutacji,
  • Dostrzegasz różne możliwości i potrafisz je dobrze wykorzystać,
  • Jesteś kreatywny i myślisz niekonwencjonalnie
  • Jesteś osobą, która lubi działać efektywnie i zawsze znajdzie jakieś rozwiązanie,
  • Chcesz pracować w organizacji, która pozwala na samodzielność działania i docenia Twoje działania.

Wybranym kandydatom zaoferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premię za wyniki,
  • Kompleksowe szkolenia przygotowujące do pracy i rozwijające kompetencje,
  • Przełożonego, który zawsze znajdzie dla Ciebie czas,
  • Zgrany zespół, który wspólnie działa na rzecz realizacji celów,
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w obszarze rekrutacji i legalizacji pracy cudzoziemców,
  • Możliwość praktycznego wykorzystywania języka ukraińskiego/rosyjskiego w codziennej pracy.

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Wołów 25.07.2021
Operator / Operatorka maszyn 1 zł
Operator maszyn 1 zł
Polska, Bydgoszcz 23.07.2021
Pomocnik/Operator/Ustawiacz maszyn –II zmiany 1 zł