0

aplikacje

id #2232173 16.07.2021

SPRZĄTACZKA (NR 2915)

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/2915

Obowiązki:

sprzątanie pomieszczeń i utrzymywanie czystości, obsługa maszyn sprzątających, układanie palet na regałach i w pomieszczeniach magazynowych.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Prawo jazdy kat. B
  • obsługa maszyn sprzątających

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, brak

Zawód:

  • Sprzątaczka biurowa

Pozostałe wymagania:

  • mile widziane wykształcenie średnie i duże doświadczenie zawodowe, umiejętność obsługi maszyn sprzątających i wózka widłowego, dyspozycyjność, dokładność, szybkość działania, perfekcyjne wykonywanie obowiązków, pożądane uprawnienia do obsługi wózka widłowego lub prawo jazdy kat. B, uczciwość, rzetelność, gotowość do wykonywania pracy dorywczej (10 godzin tygodniowo)

Miejsce pracy: Grunwaldzka 4, 85-236 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: CV przesyłać na adres: g.kawczynski@gktsl.com.pl

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Kołobrzeg 23.07.2021
PRACOWNIK OBSŁUGI- OSOBA SPRZĄTAJĄCA 1 zł
Polska, Toruń 24.07.2021
ASYSTENT BIURA 1 zł
Polska, Warszawa 24.07.2021
Pracownik administracyjny 1 zł
Pracownik serwisu 1 zł
Polska, Łódź 23.07.2021