0

aplikacje

id #2227247 16.07.2021

Murarz

Opis stanowiska pracy

Zadania :

  • Prace murarskie po zakończonej wymianie pionów wodno-kanalizacyjnych.

Wymagania :

  • Doświadczenie min. pół roku przy pracach murarskich-mile widziane spółdzielnie, domki developerskie itp.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez firmę,
  • Praca w systemie 1 zmianowym,
  • Pakiety socjalne,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów i pełną pomoc przy wprowadzeniu do zespołu i firmy,

 Osoby spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie swojej aplikacji poprzez portal.

Więcej ogłoszeń na stronie www.hrsigma.pl

Klauzula RODO:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Włocławek 22.07.2021
MURARZ RUE90/2097-1026/21 1 zł
Polska, Włocławek 23.07.2021
CIEŚLA R5/1910-941/21 1 zł
Polska, Poznań 23.07.2021
Pakowacz ręczny 1 zł
Polska, Wrocław 23.07.2021
MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH 1 zł