0

aplikacje

id #2227244 16.07.2021

Konserwator-Pracownik techniczny obsługi budynku

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Wykonywanie drobnych prac remontowo - naprawczych;
  • Kontrola i sterowanie parametrami hali (temperatura, wentylacja);
  • Dbałość o stan techniczny obiektu
  • Współpraca z firmami specjalistycznymi (konserwującymi urządzenia i instalacje obiektu; odpowiedzialnymi za wywóz śmieci i opakowań);
  • Nadzór nad firmami wykonującymi prace zlecone na obiekcie
  • Bieżący kontakt z zarządcą obiektu.
  • wykonywanie codziennych obchodów obiektu i weryfikowanie pracy najważniejszych urządzeń i instalacji na terenie obiektu ,
  • planowanie wspólnie z przełożonym harmonogramu prac przeglądowych,
  • wykonywanie samodzielnych przeglądów urządzeń.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne - preferowane specjalności: elektryczna, automatyczna, HVAC, wod-kan,
  • efektywność , dobra organizacja czasu i pracy, samodzielność, odpowiedzialność,
  • doświadczenie w obsłudze systemów budynkowych - przeglądy, konserwacje, naprawy lub modernizacje, głównie systemów elektrycznych i elektronicznych, wentylacji, klimatyzacji, wod-kan ,
  • min. uprawnienia G1E do 1 kV ,
  • wykonywanie drobnych prac montażowych, naprawczych ,
    drobne prace budowlano-remontowe.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie
  • samodzielną i rozwojową pracę w miłej atmosferze

Osoby spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie swojej aplikacji przez portal.

Więcej ogłoszeń na stronie www.hrsigma.pl

Klauzula RODO:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Gdańsk 24.07.2021
MAGAZYNIER 1 zł
Polska, Warszawa 24.07.2021
Pracownik magazynu (k/m) 1 zł
Polska, Gdynia 25.07.2021
Spedytor morski 1 zł
Polska, Łódź 22.07.2021
Widzew - Magazynier z UDT (1 lub 2 zmiany) 1 zł
Polska, Łódź 23.07.2021
Pracownik magazynu z UDT lub prawem jazdy kat. B 1 zł