0

aplikacje

id #2227137 16.07.2021

inspektor

Opis stanowiska pracy
Komenda Powiatowa Policji w Stalowej Woli

Komendant Powiatowy Policji poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:

inspektor do spraw łączności i informatyki Referat Wspomagający, Zespół Łączności i Informatyki

37-450 Stalowa Wola ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 24

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • Zapewnia sprawne funkcjonowania sprzętu łączności i informatyki oraz systemów łączności przewodowej i łączności radiowej,
  • Wykonuje instalacje i przeniesienia aparatów telefonicznych, sprzętu komputerowego w budynku KPP i jednostkach podległych, montuje i demontuje sprzęt łączności radiowej w pojazdach eksploatowanych przez KPP i jednostki podległe oraz dokumentuje wykonanie ww. czynności,
  • Prowadzi systematyczne przeglądy, konserwuje oraz naprawia sprzęt i urządzenia zainstalowane w KPP i jednostkach podległych w tym: anteny, instalacje elektryczne, instalacje teleinformatyczne,
  • Na bieżąco udziela pomocy w zakresie obsługi systemów i urządzeń łączności i informatyki,
  • Dokonuje cyklicznych archiwizacji nagrań z rejestratora korespondencji,
  • Pełnieni funkcję administratora lokalnego i technicznego w systemach KCIK, PSI, ODN, Poczta Specjalna,
  • Pełnieni funkcję administratora lokalnego sieci PSTD,
  • Nadzoruje przydzielone prace instalacyjno-montażowe, remonty i naprawy urządzeń zlecone do wykonania firmom specjalistycznym,
  • Koordynuje zaopatrzenie w sprzęt oraz materiały łączności i informatyki w komórkach organizacyjnych KPP i jednostkach podległych,
  • Rozlicza rozmowy telefoniczne funkcjonariuszy i pracowników Policji oraz przesyłki pocztowe nadane w KPP w Stalowej Woli,
  • Zabezpiecza sprawne funkcjonowanie systemów łączności na potrzeby operacji policyjnych na terenie powiatu stalowowolskiego,
  • Utrzymuje w stałej gotowości sprzęt rezerwy operacyjnej, w tym przechowuje materiały i sprzęt stanowiący tę rezerwę w podręcznych magazynkach,
  • Zarządza sprzętem łączności i informatyki (rozdział, prowadzenie dokumentacji techniczno - ewidencyjnej),
  • Prowadzi ewidencję sprzętu i materiałów łączności i informatyki.

Warunki pracy

  • Praca w siedzibie urzędu

  • Ośmiogodzinny system pracy

  • Stanowisko pracy usytuowane jest na parterze budynku nieprzystosowanego do potrzeb osób niepełnosprawnych poruszających się na wózku inwalidzkim: brak wind, brak podjazdów, podjazd tylko na zewnątrz budynku

  • W biurze oświetlenie naturalne i sztuczne

Inne informacje:

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosi co najmniej 6%.
- ogłoszenie o naborze w celu zastępstwa

  • W dokumentach aplikacyjnych należy podać numer ogłoszenia.

  • List motywacyjny, oświadczenia należy opatrzyć datą i własnoręcznym podpisem.

  • Każde oświadczenie powinno być zgodne z treścią ujętą w ogłoszeniu.

  • Oferty nie spełniające wymogów formalnych, niepodpisane, niekompletne, które nie zawierają dokumentów i oświadczeń wskazanych w ogłoszeniu nie będą rozpatrywane.

  • W przypadku dużej ilości ofert przewidujemy przeprowadzenie testu wiedzy i umiejętności.

  • Proponowane wynagrodzenie brutto 3.189,77 + dodatek za wysługę lat.

  • Do udziału w rekrutacji zapraszamy również osoby niepełnosprawne.

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

niezbędne

wykształcenie: średnie techniczne z zakresu telekomunikacji, informatyki elektroniki lub elektrotechniki

doświadczenie zawodowe/staż pracy

co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego
w obszarze informatyki

pozostałe wymagania niezbędne:
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

pracownik produkcji 1 zł
Polska, Łódź 24.07.2021
Specjalista OtC z j. czeskim/słoweńskim 1 zł
Polska, Kraków 25.07.2021
Specjalista ds. Kadr i Płac 1 zł
Polska, Warszawa 24.07.2021
Asystent/ka Zarządu 1 zł
Polska, Gdańsk 24.07.2021
Inspektor Nadzoru 1 zł