0

aplikacje

id #2227128 15.07.2021

Operator wózka widłowego z UDT // 4.500 zł

Opis stanowiska pracy Operator wózka widłowego z UDT // od zaraz

Miejsce pracy: Gniewomierz

Oferujemy:
• Umowę o pracę
• Pracę w systemie 3- zmianowym
• Wolne weekendy (praca od poniedziałku do piątku)
• Wynagrodzenie 4.500 zł brutto (podstawa + premia)
• Benefity (karta multisport, ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna)

Oczekujemy:
• Uprawnień do obsługi wózków widłowych wydanych przez UDT
• Gotowości do pracy w systemie 3- zmianowym

Zadania:
• Obsługa wózków widłowych (załadunek, rozładunek towaru)

Agencja pracy Gi Group - posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Warszawa 25.07.2021
Devops Engineer – Datacenter Networks 1 zł
Polska, Poznań 25.07.2021
Procurement Team Leader - new position in growing SSC 1 zł
Polska, Katowice 25.07.2021
Application Operations Engineer 1 zł
Polska, Suwałki 27.07.2021
OPERATOR LASERA CNC 1 zł
Polska, Warszawa 26.07.2021
Area Store Manager / Manager Regionu 1 zł