0

aplikacje

id #2227122 15.07.2021

Specjalista ds. Employer Brandingu i Komunikacji wewnętrznej

Opis stanowiska pracy li {color: #333338;font-family: Arial, Helvetica, sans-serif;font-size: 13px !important;line-height: 16px !important;margin: 0px 0px 0px 20px !important;}h2 {margin-top: auto !important;}

Aktualnie, dla jednego z naszych klientów poszukujemy specjalisty w obszarze EB i komunikacji wewnętrznej.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży opakowaniowej, która należy do światowych liderów w swoim obszarze. Przez ostatnie lata nieustannie rozwija się, proponuje nowe, innowacyjne rozwiązania zwiększając tym samym wolumen produkcyjny oraz sprzedaż w Polsce

Opis stanowiska

  • Redagowanie treści i istotnych materiałów na potrzeby wydawnictw korporacyjnych
  • Redagowanie i publikacja komunikatów wewnętrznych (newslettery, mailingi, intranet)
  • Przygotowywanie kontentu merytorycznego dla narzędzi offline (plakaty/infografiki/broszury)
  • Inicjowanie wewnętrznych wydarzeń i procesów w zakresie komunikacji wewnętrznej
  • Organizowanie eventów, konkursów etc.
  • Planowanie i organizacja targów kariery, warsztatów etc
  • Realizacja bieżącej komunikacji wewnętrznej
  • Prowadzenie działań w zakresie budowania wizerunku firmy na rynku pracy
  • Promocja marki wśród potencjalnych pracowników

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Marketing, PR, Dziennikarstwo) będzie dodatkowym atutem
  • Min. 1-2 lata doświadczenia na analogicznym lub pokrewnym stanowisku
  • "Lekkość" w pisaniu tekstów/artykułów
  • Bardzo dobrze rozwinięte
  • Ugruntowana wiedza i doświadczenie praktyczne z zakresu budowania wizerunku pracodawcy
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office - w szczególności Excel i PowerPoint,
  • Sumienność, systematyczność oraz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Umowa o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia zawodowego
  • Pakiet benefitów (Program Emerytalny, karnet na siłownię, wczasy pod gruszą, pożyczki mieszkaniowe, dofinansowanie nauki języków obcych, opieka medyczna)
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Warszawa 26.07.2021
Kierownik Contentu 1 zł
Polska, Brzeg 26.07.2021
Technik/ Pracownik działu utrzymania ruchu 1 zł
Polska, Pszczyna 25.07.2021
Specjalista ds. Realizacji Zamówień 1 zł
Pracownik produkcji- 3.920 zł/ od zaraz 1 zł