0

aplikacje

id #2227120 15.07.2021

Senior Intercompany Accountant

Opis stanowiska pracy

We are looking for experienced Senior ICO Accountants! We are recruiting for an international company from the manufacturing industry who is expanding GL team.

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Wrocław 25.07.2021
Senior Specialist, Market (Liquidity) Risk 1 zł
Polska, Poznań 25.07.2021
Java Developer 1 zł
Polska, Warszawa 25.07.2021
Invesment Manager 1 zł
Polska, Kraków 25.07.2021
HR Ops Coordinator 1 zł
Devops Engineer – Datacenter Networks 1 zł