0

aplikacje

id #2227112 15.07.2021

Starszy Programista baz danych (PostgreSQL/AWS) -ZDALNIE

Opis stanowiska pracy

Informacje o projekcie:

  • Lokalizacja: praca w 100% zdalna, również po covid
  • Wynagrodzenie: 110-145 PLN netto +VAT/h/B2B (lub UoP)
  • Branża: Business performance, rozwiązania z obaszaru BI
  • Typ projektu: długofalowa współpraca, rozwój nowej platformy BI dedykowanej do analizy danych, opartej na stacku: .NET Core; React (React Native-mobile), AWS/Redshift, PostgreSQL, PL/pqSQL
  • Zespół: rozproszony (Hiszpania, Szwajcaria, Niemcy, Czechy, Polska)
  • Podróże biznesowe: Nie
  • Metodologia: Agile - Kanban
  • Język niezbędny do komunikacji w zespole: angielski

Wymagania:

  • Zaawansowana wiedza z obszaru SQL, PostgreSQL/ PL/pqSQL (pisanie zapytań, procedur, funkcji, triggerów, widokow)
  • Doświadczenie z rozwiązaniami chmurowymi (mile widziany AWS/Redshift/S3)
  • Umiejętności w obszarze optymalizacji wydajności bazy
  • Umiejętności z zakresu projektowania baz danych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Znajomość języka Python lub .NET

Oferujemy:

  • Umowę o pracę/B2B na pełny etat
  • Płaską strukturę organizacji z możliwością rozwoju i realizacji własnych pomysłów
  • Równowagę między życiem zawodowym a prywatnym dzięki elastycznym harmonogramom pracy
  • W pełni zdalną pracę z najlepszymi specjalistami w zakresie rozwiązań BI

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Wrocław 25.07.2021
Marketing Specialist 1 zł
Polska, Kraków 25.07.2021
Scrum Master 1 zł
Polska, Gdańsk 25.07.2021
Ekspert / Manager ds. Compensation and Benefits 1 zł
Polska, Warszawa 24.07.2021
Consultant (PM/Analyst) with Cloud 1 zł