0

aplikacje

id #2223717 15.07.2021

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO (NR 2887)

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/2887

Obowiązki:

przewóz towarów na trasach międzynarodowych po UE, załadunek i rozładunek towarów, prowadzenie codziennych przeglądów samochodu, przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, dbanie o czystość pojazdu.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • francuski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Umiejętności i uprawnienia:

  • prawo jazdy kat B
  • Mechanika samochodowa

Zawód:

  • Kierowca samochodu dostawczego (wymagany staż - lata: 1)

Wymagania pożądane:

  • prawo jazdy kat. C

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, brak

Pozostałe wymagania:

  • mile widziane wykształcenie średnie, umiejętność porozumiewania się w języku angielskim, niemieckim i francuskim.

Miejsce pracy: Magazynowa 11, 85-790 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Staż pracy: lata: 1

Wymagane dokumenty: tel. kontaktowy w godz. 9-16: 888-380-083

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

KIEROWCA AUTOBUSU 1 zł
KIEROWCA KAT. C 1 zł
Polska, Lublin 16.07.2021
KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO (KAT.C) 1 zł
Polska, Zamość 22.07.2021
KIEROWCA KAT. C+E 1 zł
KIEROWCA MECHANIK 1 zł