0

aplikacje

id #2223646 14.07.2021

Pracownik Produkcji w Strzelinie - wolne weekendy!

Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Obecnie dla naszego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko Operator Produkcji.

Nowe wyzwania czekają na Ciebie!

Podejmij pracę jako Operator produkcji!

Szukamy właśnie Ciebie!

Posiadasz doświadczenie produkcyjne oraz z chęci do pracy w systemie trzyzmianowym?

Świetnie, aplikuj już dziś!

Chciałbyś zyskać więcej niż wypłatę na czas? Z nami to możliwe!

Możemy Ci zaoferować:

  • stabilność - z nami współpracujesz na postawie umowy o pracę;
  • wynagrodzenie dostosowane do Twojego doświadczenia;
  • możliwość zdobycia wysokich premii -- dla nas pracownik jest ważny;
  • wolne weekendy -- pracujemy od poniedziałku do piątku.

Skoro już wiesz co możesz zyskać, sprawdź jakie czekają Cię wyzwania!

Odpowiedzialny będziesz za:

  • pracę przy maszynach, obróce oraz montażu

To nic trudnego!

Zainteresowany? Świetnie, nie zwlekaj, czekamy na Twoje CV!

Dodatkowe informacje

Gotowy na rozwój swojej kariery? Fantastycznie, czekamy na Ciebie w Strzelinie!

Potrzebujesz więcej infromacji?

Skontaktuj się z nami.

  • Zadzwoń: 503 075 956; 506 561 859

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie