0

aplikacje

id #2219797 14.07.2021

Kierownik działu kontrolingu (produkcja)

Opis stanowiska pracy li {color: #333338;font-family: Arial, Helvetica, sans-serif;font-size: 13px !important;line-height: 16px !important;margin: 0px 0px 0px 20px !important;}h2 {margin-top: auto !important;}

Dla naszego Klienta, firmy z branży FMCG, która bardzo intensywnie się rozwiją, poszukuję Kierownika działy kontrollingu. Poszukuję osoby, która będzie partnerem dla Dyrektora Finansowego w firmie.

Informacje o kliencie

Firma z branży FMCG, z produkcją w Polsce. Siedziba głowna firmy zlokalizowana jest niedaleko Dworca Gdańskiego.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie zespołem kontrolerów i analityków finansowych.
  • Odpowiedzialność za kontroling produkcyjny, operacyjny oraz finansowy.
  • Odpowiedzialność za pełne analizy biznesowe, przygotowanie zestawień, odchyleń, wniosków, rekomendacji i komentarzy na potrzeby Zarządu.
  • Dostarczanie wiarygodnych informacji służących Zarządowi do podejmowania decyzji i tworzeniu scenariuszy biznesowych z uwzględnieniem ryzyk finansowych.
  • Planowanie harmonogramu raportowania i weryfikacja jego realizacji.
  • Nadzorowanie przygotowywania analiz rentowności produktów, wg. kanałów dystrybucji i klientów.
  • Współtworzenie działań wspierających optymalizacje w obszarze kosztów i marż działalności firmy.
  • Utrzymywanie oraz ulepszanie narzędzi do raportowania i prognozowania w celu zwiększenia skuteczności działania organizacji.
  • Proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań oraz procesów zarządczych.
  • Dostosowywanie planu kont do potrzeb rachunkowości zarządczej.
  • Udzielanie wsparcia merytorycznego swojemu zespołowi i kontrola pracy (analizy, raporty, rekomendacje biznesowe).

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: finanse, rachunkowość, ekonomia.
  • Min 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy i zarządzaniu podległym zespołem.
  • Doświadczenia w realizacji wielowątkowych projektów z zakresu kontrolingu.
  • Doświadczenia w zakresie rozwoju i motywowania w codziennej pracy zespołu.
  • Otwartości na wyzwania, chęci rozwoju, proaktywnego podejścia w zakresie pomysłów zmian.
  • Umiejętności organizacji czasu pracy i ustalania priorytetów.
  • Umiejętności pracy pod presją czasu.
  • Biegłej obsługi komputera w zakresie MS Office, w szczególności Excel.
  • Praktycznej znajomość systemów ERP oraz narzędzi analitycznych BI.
  • Dobrej znajomości języka angielskiego (swobodna komunikacja biznesowa)

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pakiet benefitow oraz znizki na produkty firmowe
  • Dogodna lokalizacja

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Konin 25.07.2021
Specjalista ds. rekrutacji 1 zł
Polska, Gdynia 25.07.2021
Lider zespołu 1 zł
Polska, Łódź 24.07.2021
Specjalista OtC z j. czeskim/słoweńskim 1 zł
Polska, Warszawa 24.07.2021
Specjalista ds. BHP 1 zł