0

aplikacje

id #2219776 14.07.2021

Junior Middle Office Analyst

Opis stanowiska pracy

For our client in Warsaw (well-known company from banking sector) we are looking for Junior Middle Office Analyst.

Do you want to develop in trade booking, validation and risk management? Do you want to join a team of skilled analysts and hone your experience and knowledge of trade booking and validation? Maybe you have first experience in this field and you are ready to work in shifts for US market?

Then don`t hesitate and apply!

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Wrocław 24.07.2021
Purchase Specialist with French - Remote 1 zł
Junior/Regular Master Data Specialist with French 1 zł
HR Specialist (OM Specialist) with German 1 zł
Polska, Kraków 24.07.2021
Transactions Accountant (Accounts Payable) 1 zł
Polska, Warszawa 24.07.2021
Junior Customer Service with German/praca zdalna 1 zł