0

aplikacje

id #2219771 14.07.2021

KOMISJONER / MAGAZYNIER / PAKOWACZ / PRACOWNIK PRODUKCJI

Opis stanowiska pracy ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Komisjonowanie różnych towarów za pomocą skanera
  • Kompletowanie i sortowanie towarów na magazynie
  • Komisjonowanie Pick by Voice
  • Pakowanie towarów
  • Prace magazynowe
  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Praca przy taśmie produkcyjnych
WYMAGANIA:
  • PODSTAWOWA znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku magazyniera/komisjonera/pracownika produkcji
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (w tym na zmianę nocną)
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd
ZAPEWNIAMY:
  • Umowę o pracę z niemieckimi pracodawcami
  • Pełny pakiet socjalny
  • Możliwość długotrwałego lub sezonowego zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (10,45 - 10,82 euro brutto/godzina + ewentualne dodatki zmianowe)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Zakwaterowanie
  • Możliwość pracy dla PAR
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Pomoc w tłumaczeniu i przygotowaniu dokumentów
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Niemcy, Leonberg 02.06.2021
Magazynier - pakowanie odzieży 1 zł
Niemcy, Ostfildern 27.05.2021
MAGAZYNIER (DROBNE ART. PRZEMYSŁOWE I DOMOWE) 1 zł