0

aplikacje

id #2219767 14.07.2021

Specjalista ds. Procesu Wtrysku

Opis stanowiska pracy

Talent Partners to firma zajmująca się rekrutacją pracowników na stanowiska średniego i wyższego szczebla, głównie specjalistów, inżynierów, managerów.

Jeżeli szukasz lepszej pracy lub nowych wyzwań zawodowych – wyślij do nas swoje CV – pomożemy Ci postawić kolejne kroki w rozwoju zawodowym. Staramy się, aby nasze oferty dawały solidne możliwości płacowe, możliwość realizacji swoich pasji zawodowych oraz balans pomiędzy pracą a życiem prywatnym.

Dla naszego Klienta - dużej, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w Dąbrowie Górniczej w związku z dynamicznym rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. PROCESU WTRYSKU

Miejsce pracy: Sosnowiec

Najważniejsze obowiązki:

  • nadzór technologiczny nad procesem wtrysku,
  • dokonywanie usprawnień w obszarze procesu produkcji,
  • wprowadzanie rozwiązań dla problemów technologicznych,
  • zapewnienie osiągnięcia właściwych wyników w zakresie bezpieczeństwa, jakości produkcji oraz wydajności,
  • współpraca przy tworzeniu i wdrażaniu procedur operacyjnych zgodnie ze standardami WCM, IATF oraz specyficznych wymagań klientów,
  • nadzór nad dokumentacją technologiczną i produkcyjną.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne min. średnie,
  • min. 2-3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość procesu wtrysku,
  • doświadczenie w doskonaleniu procesów produkcyjnych i w przygotowywaniu dokumentacji technologicznej i produkcyjnej,
  • język angielski – mile widziana komunikatywna znajomość,
  • sumienność, skrupulatność i rzetelność,
  • odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w renomowanej i stabilnej firmie,
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego wewnątrz firmy,
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia,
  • liczne benefity i dodatki do wynagrodzenia oraz rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych.

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 14) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.

Posiadamy certyfikat w zakresie prowadzenia działalności doradztwa personalnego - wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 18254.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Wrocław 25.07.2021
Pracownik Produkcji / jedna zmiana / Krępice 1 zł
Polska, Bieruń 24.07.2021
pracownik produkcji weekendowy 1 zł
Pracownik produkcji 1 zł
Polska, Kraków 25.07.2021
Starszy Specjalista ds. Treasury 1 zł