0

aplikacje

id #2219765 13.09.2021

Młodszy specjalista ds. finansów

Opis stanowiska pracy 5-6-63003Wynagrodzenie: 4500 - 6500 PLN

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Młodszy specjalista ds. finansów z j. angielskim w dziale windykacji

Zakres obowiązków:
- monitorowanie i analiza należności klientów
- analizowanie limitu kredytowego klientów
- utrzymywanie mailowego oraz telefonicznego kontaktu z klientami
- współpraca z firmami zewnętrznymi oraz wewnętrznymi działami firmy

Wymagania:
- dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację
- co najmniej 0,5-roczne doświadczenie w obszarze windykacji lub w księgowości AR w międzynarodowej firmie
- znajomość SAP będzie atutem

Korzyści:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o UoP
- praca w międzynarodowym środowisku
- prywatna opieka medyczna
- pakiet benefitów (karta MultiSport, bilety do kina, itp.)
- elastyczny grafik
- możliwość uczestnictwa w wewnętrznych szkoleniach (m.in. kursy językowe)

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Lublin 21.09.2021
Kierownik Działu Kontroli Jakości 1 zł
Polska, Rzeszów 21.09.2021
SPECJALISTA DS. DYSTRYBUCJI MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH 1 zł
Polska, Mielec 21.09.2021
PRACOWNIK PRODUKCJI - OBRÓBKA TEKTURY 1 zł
Polska, Gliwice 22.09.2021
Pracownik produkcji 1 zł