0

aplikacje

id #2219629 14.07.2021

Production Manager

Opis stanowiska pracy li {color: #333338;font-family: Arial, Helvetica, sans-serif;font-size: 13px !important;line-height: 16px !important;margin: 0px 0px 0px 20px !important;}h2 {margin-top: auto !important;}

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie zespołem powyżej 150 osób.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest globalny koncern działający na rynku elektromobilności z fabryką zlokalizowaną niedaleko Wrocławia.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie zespołem produkcyjnym od 150 do 600 osób (w zależności od wydziału)
  • Tworzenie harmonogramów przebiegu produkcji
  • Nadzór nad bezpieczeństwem pracy
  • Dbanie o przestrzeganie standardów jakości pracy
  • Realizowanie KPI
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną
  • Współpraca z pozostałymi działami
  • Nadzór nad parkiem maszynowym

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne - kierunki: Elektronika, Elektryka, Mechatronika, Inżynieria Produkcji, Zarządzanie Jakością, Mechanika, Chemia, Automatyka i Robotyka będą dodatkowym atutem
  • Min. 5 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołem powyżej 100 osób z czego 3 lata w firmie automotive
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość standardów jakościowych IATF 16494 and VDA 6.3
  • Gotowość do pracy w fabryce zlokalizowanej niedaleko Wrocławia
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Szkolenia realizowane przez wewnętrzny dział w firmie
  • Możliwość awansu (liczne awanse wewnątrz organizacji)
  • Pracę dla jednego z liderów elektromobilności na świecie
  • Dodatek relokacyjny
  • Atrakcyjny system premiowy (wypłacany dwa razy w roku)
  • Praca w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
  • Liczne dodatki pozapłacowe
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Wrocław 24.07.2021
Junior AP Accountant 1 zł
Polska, Katowice 25.07.2021
QA Automation Engineer (Selenium) 1 zł
Polska, Wrocław 25.07.2021
Accounts Receivable Specialist with German 1 zł
Polska, Łódź 25.07.2021
DevOps Engineer 1 zł