0

aplikacje

id #2219625 14.07.2021

(Junior) Commercial Finance Controller (FMCG)

Opis stanowiska pracy li {color: #333338;font-family: Arial, Helvetica, sans-serif;font-size: 13px !important;line-height: 16px !important;margin: 0px 0px 0px 20px !important;}h2 {margin-top: auto !important;}

Dla naszego Klienta, firmy z branży FMCG. Poszukuję osoby, ktora ma doświadczenie w pracy blisko biznesu.

Informacje o kliencie

Międzynarodowa organizacja z sektora FMCG zlokalizowana w Centrum.

Opis stanowiska

  • Samodzielność w inicjowaniu działań i aktywny udział w projektach sprzedażowych w roli partnera i doradcy dla biznesu.
  • Codzienne wsparcie menedżerów z działu marketingu lub sprzedaży w podejmowaniu decyzji biznesowych i identyfikacji ryzyk biznesowych.
  • Wsparcie w poprawie efektywności działań w kanale sprzedaży.
  • Przygotowywanie analiz i omawianie wyników finansowych.
  • Codzienna współpraca z menedżerami w opracowywaniu budżetów i planów finansowych oraz ich aktywne monitorowanie.
  • Praca nad poprawą marżowości produktów.
  • Wsparcie partnerów biznesowych w lepszym rozumieniu strony finansowej projektów.

Profil kandydata

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (najchętniej w FMCG).
  • Wykształcenie wyższe (preferowane z obszaru finansów).
  • Inicjatywa w działaniu i we wdrażaniu zmian.
  • Umiejętność analizy na wysokim poziomie.
  • Doskonałe umiejętności komunikowania się i pracy w zespołach multifunkcyjnych.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office, szczególnie arkuszy Excel.
  • CIMA / ACCA będzie dodatkową zaletą.

Oferujemy

  • Ambitną i rozwojową pracę u lidera FMCG w oparciu o umowę o pracę.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy.
  • Szeroki zakres kafeterii benefitów.
  • Ubezpieczenia na życie oraz program inwestycyjny.
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Wrocław 24.07.2021
Specjalista ds. zakupów (e-aukcje) 1 zł
Polska, Bydgoszcz 22.07.2021
HANDLOWIEC/OPIEKUN KLIENTA (NR 2596) 1 zł
Polska, Bydgoszcz 23.07.2021
Bankier Klienta ds. Sprzedaży Zdalnej 1 zł
Polska, Kielce 22.07.2021
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY 1 zł