0

aplikacje

id #2219622 14.07.2021

Purchasing and Supply Chain Manager

Opis stanowiska pracy li {color: #333338;font-family: Arial, Helvetica, sans-serif;font-size: 13px !important;line-height: 16px !important;margin: 0px 0px 0px 20px !important;}h2 {margin-top: auto !important;}

Purchasing & Supply Chain Manager odpowiada za opracowanie i wdrożenie europejskiej strategii zaopatrzenia produkcji w materiały bezpośrednie. Kluczowe zadania obejmują rozwój i racjonalizację bazy dostawców, zabezpieczenie kluczowych kontraktów i poprawę warunków współpracy z dostawcami. Raportowanie do SCM Global Director.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, wiodący dostawca surowców dla przemysłu przetwórstwa tworzyw sztucznych, posiadająca swoje oddziały w Europie. Obecnie w związku z rozwojem swoich europejskich struktur logistycznych poszukuje kandydata na stanowisko Purchasing & Supply Chain Manager.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie i rozwój podległego zespołu
  • Pozyskiwanie i rozwój dostawców surowców bezpośrednio produkcyjnych
  • Zapewnienie nieprzerwanego zaopatrzenia w surowce
  • Zarządzanie zapasami: ścisła współpraca z finansami i kierownictwem zakładu w celu oceny poziomów zapasów surowców i wyrobów gotowych oraz w razie potrzeby wdrożenia działań naprawczych
  • Opracowywania efektywnych planów magazynowania surowców i wyrobów gotowych
  • Analiza kluczowych wskaźników efektywności i przygotowywanie raportów i analiz

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe, min. Inżynier/ licencjat (o kierunkach: Ekonomia, Zarządzanie, Logistyka)
  • Minimum 5-7 lat doświadczenia na podobnej roli zorientowanej na zakupy bezpośrednie, w tym doświadczenie w kierowaniu zespołem w roli lidera lub managera
  • Znajomość rynku dostawców tworzyw sztucznych / żywic będzie dużym atutem
  • Zaawansowana obsługa pakietu MS Office
  • Doświadczenie w pracy z systemami klasy MRP
  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Gotowość do podróży służbowych w Europie

Oferujemy

  • Kluczowa rola w zarządzaniu Zakupami i Łańcuchem dostaw o zasięgu regionalnym w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Prowadzenie interesujących projektów rozwojowych w obszarze Łańcucha Dostaw
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Stabilna umowa o pracę
  • Pakiet socjalny i premie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Wrocław 24.07.2021
Western Europe Procurement Specialist with Italian 1 zł
Junior AP Accountant 1 zł
Polska, Warszawa 25.07.2021
Devops Engineer – Datacenter Networks 1 zł
Polska, Katowice 25.07.2021
Cloud Orchestration Engineer 1 zł