0

aplikacje

id #2219621 14.07.2021

Księgowy /Księgowa

Opis stanowiska pracy

Twój zakres obowiązków:

  • prowadzenie pełnej księgowości Spółek
  • sporządzanie sprawozdań finansowych
  • sporządzanie deklaracji podatkowych PIT, CIT, VAT, VAT UE i sprawozdań do GUS
  • sporządzanie raportów na potrzeby klientów
  • kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS)
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
  • uzgadnianie rozrachunków należności oraz zobowiązań
  • księgowanie faktur sprzedaży, faktur zakupu, wyciągów bankowych, innych dokumentów księgowych
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych

Nasze wymagania

  • minimum dwuletnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości
  • dobra znajomość przepisów podatkowych
  • doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych
  • umiejętność planowania oraz zarządzania czasem
  • skrupulatność, terminowość, samodzielność
  • komunikatywność i otwartość w kontaktach z klientem

Mile widziane

  • znajomość systemu SAGE Symfonia FK i doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym będzie Twoim dodatkowym plusem

To oferujemy

  • nasze towarzystwo, czyli zespół ludzi, którzy zwyczajnie się lubi
  • biuro z ogródkiem w centrum Wrocławia, gdzie latem na leżaku możesz zjeść lunch i oderwać się od obowiązków
  • realne możliwości rozwoju dzięki wpracowanemu systemowi szkoleń i wsparciu doświadczonych doradców
  • branżowe kursy językowe
  • kontakt z klientami niemal z całego świata
  • dostosowany do stażu pracy szeroki pakiet świadczeń socjalnych obejmujący prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie i pakiety sportowe
  • owocowe poniedziałki, świeża kawa, regularne wyjścia integracyjne? To u nas standard..:)
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Poznań 24.07.2021
młodszy księgowy z językiem niemieckim 1 zł
Polska, Rybnik 27.07.2021
księgowy 1 zł
Polska, Łódź 25.07.2021
Księgowy/a O2C z językiem niemieckim 1 zł
Księgowa / Samodzielna Księgowa 1 zł
Polska, Łódź 24.07.2021
Księgowy ds. VAT 1 zł