0

aplikacje

id #2219588 14.07.2021

Functional Safety Manager

Opis stanowiska pracy

HUBER + SUHNER Polska, part of a Swiss corporation, is expanding its team. If you have experience in the field of Functional Safety, want to further develop your professional career and have an impact on the development of the company - this is a great opportunity.

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Lublin 24.07.2021
Factory Manager 1 zł
Polska, Poznań 24.07.2021
SSC Office Coordinator - new position in growing SSC 1 zł
Polska, Katowice 24.07.2021
Category Manager 1 zł
Polska, Wrocław 24.07.2021
Vendor Care Specialist with German 1 zł
Polska, Katowice 23.07.2021
Call Center Team Leader 1 zł