0

aplikacje

id #2219581 14.07.2021

Commodity Buyer

Opis stanowiska pracy

Together with our client, we are building a new Procurement Office in Krakow and we are looking for experienced and open for new challenges candidates for the position of Commodity Buyers!

The categories for which we are conducting our search are Forging & Casting, Sheet Metal, Harnesses, and Plastics.

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Wrocław 27.07.2021
AR Specialist with French 1 zł
Polska, Wrocław 26.07.2021
Senior .NET Developer 1 zł
Polska, Kraków 25.07.2021
International Marketing Coordinator with German 1 zł
Polska, Katowice 25.07.2021
Frontend Developer (Vue.js) - praca zdalna 1 zł
Polska, Warszawa 26.07.2021
Area Store Manager / Manager Regionu 1 zł