0

aplikacje

id #2219574 14.07.2021

Kandydat do pracy w Wydziale Obsługi Informatycznej

Opis stanowiska pracy

Narodowy Bank Polski
Departament Informatyki i Telekomunikacji
poszukuje kandydatów do pracy w Wydziale Obsługi Informatycznej

Do głównych zadań pracownika należeć będzie obsługa informatyczna pracowników i klientów Oddziału Okręgowego NBP w Łodzi oraz Oddziału Okręgowego NBP w Kielcach, a w szczególności:

  • rozwiązywanie problemów technicznych związanych ze sprzętem i oprogramowaniem komputerowym przy użyciu dostępnych narzędzi i procedur,
  • bieżąca obsługa i wsparcie użytkowników (II linia wsparcia),
  • realizacja zadań z wykorzystaniem podejścia usługowego w IT,
  • współpraca z zewnętrznymi klientami banku w zakresie używanych przez nich systemów NBP (np. bankowość elektroniczna),
  • realizacja raportów z wykorzystaniem MS SQL (SCCM),
  • udział w projektach informatycznych w obszarze II linii wsparcia informatycznego.

Wymagania wobec kandydatów:

  • wykształcenie co najmniej średnie techniczne z zakresu informatyki (wykształcenie wyższe inżynierskie w obszarze informatycznym będzie dodatkowym atutem),
  • minimum 2-letnie doświadczenie przy wsparciu informatycznym użytkowników,
  • znajomość zagadnień, metodologii i narzędzi związanych ze wsparciem użytkowników systemów IT,
  • bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych MS Windows (7-10) oraz pakietu MS Office, Office 365,
  • bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem urządzeń końcowych w rozległej sieci teleinformatycznej,
  • umiejętność realizacji zadań wsparcia informatycznego z wykorzystaniem narzędzi do zdalnej konfiguracji sprzętu oraz oprogramowania,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • podejmowanie inicjatywy, szukanie nowych rozwiązań, samodzielność,
  • umiejętność planowania i organizacji własnego czasu pracy oraz łatwość nawiązywania relacji.

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość branży IT,
  • znajomość procesów obsługi opartych o metodologię ITIL,
  • wiedza z zakresu ewidencji wartości niematerialnych i prawnych.

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Kozienice 24.07.2021
młodszy operator maszyn 1 zł
Serwisant maszyn CNC 1 zł
operator maszyn CNC 1 zł
Polska, Zgierz 25.07.2021