0

aplikacje

id #2219543 14.07.2021

Business Development Manager- branża IT

Opis stanowiska pracy 5-23-63109

Dla naszego Klienta, specjalizującego się w branży technologicznej, poszukujemy kandydatów na nowe i samodzielne stanowisko w strukturach.
Jako pierwsza osoba w zespole możesz mieć wpływ na budowanie strategii sprzedaży.

Zakres obowiązków:
- pozyskiwanie klientów oraz budowanie relacji biznesowych w obszarze Wielkiej Brytanii, Skandynawii oraz Beneluksu,
- krewanie wizerunku firmy na arenie międzynarodowej,
- możliwość zbudowania struktur sprzedażowych,
- realizowanie założonych celów sprzedażowych i operacyjnych, analizowanie i monitorowanie działań konkurencji,

Wymagania:
- 5-letnie doświadczenie w sprzedaży w firmie o zasięgu międzynarodowym w branży IT,
- wiedza z zakresu trendów w branży IT,
- znajomość technik sprzedażowych i negocjacyjnych,
- umiejętność skutecznego nawiązywania kontaktów biznesowych,
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego - C1,

Korzyści:
- Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia,
- Podstawa wynagrodzenia plus premie kwartalne zależne od wyników,
- Samochód służbowy,
- Możliwość zbudowania zespołu sprzedażowego od podstaw.

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Warszawa 25.07.2021
Frontend Developer -CSS, JavaScript Angular 1 zł
Polska, Katowice 25.07.2021
Frontend Developer (Vue.js) - praca zdalna 1 zł
Polska, Wrocław 25.07.2021
Accounts Receivable Specialist with German 1 zł
Polska, Warszawa 27.07.2021
Customer Service Specialist with Italian 1 zł
Frontend Developer (React) - praca zdalna 1 zł