0

aplikacje

id #2219538 14.07.2021

Specjalista w dziale zakupów z j. niemieckim

Opis stanowiska pracy 5-20-63119

Dla naszego Klienta międzynarodowej firmy konsultingowej poszukujemy Kandydatów zainteresowanych stanowiskiem:

Obowiązki:

- Tworzenie zamówień w systemie oraz ich zamykanie,
- Kontaktowanie się z dostawcami oraz z klientami,
- Zatwierdzanie wniosków zakupowych,
- Weryfikowanie poprawności faktur,

Wymagania:
- Doświadczenie na podobnym stanowisku,
- Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,
- Dobra znajomość języka angielskiego,
- Wyższe wykształcenie,
- Znajomość programu SAP będzie mile widziana.

Korzyści:
- Możliwość pracy zdalnej,
- Praca dla Prestiżowego Klienta,

- Ubezpieczenie medyczne oraz zdrowotne,
- Wewnętrzne szkolenia,
- Możliwość udziału w międzynardowych projektach,

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Warszawa 23.07.2021
Manager ds. sprzedaży 1 zł
Polska, Bydgoszcz 22.07.2021
HANDLOWIEC/OPIEKUN KLIENTA (NR 2596) 1 zł
Polska, Zamość 19.07.2021
SPRZEDAWCA 1 zł
Polska, Łódź 23.07.2021
Ekspert ds. Sprzedaży Pasz (m/k) 1 zł