0

aplikacje

id #2219509 14.07.2021

(Senior) Treasury Accountant

Opis stanowiska pracy

Have you got experience in treasury accounting and you are looking for stable employment and new career opportunities? We are recruiting for an international company from the manufacturing industry which is expanding the RTR team.

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Warszawa 25.07.2021
Python Developer 1 zł
Polska, Katowice 25.07.2021
Inside Sales Coordinator 1 zł
Account Strategist 1 zł
Polska, Kraków 25.07.2021
Customer Relations Specialist – part time job 1 zł
Land Acquisition Manager (retail) 1 zł