0

aplikacje

id #2219479 14.07.2021

Kierownik Projektu HVAC/Inżynier projektu HVAC, instalacji sanitarnych

Opis stanowiska pracy

Firma ENSYCO zajmuje się projektowaniem, realizacją i obsługą techniczną w zakresie instalacji sanitarnych, HVAC dla powierzchni ShellCore, FIT OUT w obiektach o wysokim skomplikowaniu instalacji technicznych w budynkach biurowych, medycznych, data center, przemysłowych w Warszawie. Uczestniczyliśmy w projektach dla klientów : We Work, 3M, PG, Mindspace, CBRE, Axa, Prelios,Symantec, Frontex, Tacit i wielu innych dla których jakość i końcowe poprawne działanie instalacji jest najważniejsze.

Ensyco dodatkowo specjalizuje się w audytach i konsultingu w zakresie gwarancji komfortu cieplnego, akustycznego, oświetleniowego - pomiary i regulacje , audyty jakości powietrza IAQ, środowiska wewnętrznego.

Szukamy osób z różnym doświadczeniem, mamy kilka stanowisk do obsadzenia w Warszawie w dziale realizacji lub audytów.

Zakres obowiązków:
• wykonywanie wizji lokalnych na oferowanych projektach i bezpośredni kontakt z Klientem
• analiza dokumentacji powykonawczej
• wykonywanie kosztorysów, instalacji sanitarnych i HVAC
• analiza zapytań ofertowych i dokumentacji przetargowej w zakresie instalacji sanitarnych,
• pozyskiwanie ofert od podwykonawców, dostawców, producentów
• optymalizacja kosztów w ramach przygotowywanych ofert,
• analiza dokumentacji projektowej pod względem kompletności I przekazanie jej na budowę
• prowadzenie prac na budowie, nadzór i koordynacja podwykonawców
• wykonywanie wewnętrznych odbiorów jakości wykonania instalacji
• nadzór i dostarczenie dokumentacji powykonawczej
• przekazanie projektu do klienta

Oferujemy:
• elastyczną formę zatrudnienia - możliwość pracy zdalnej, budowy głównie w Warszawie, biuro do wyboru (Warszawa lub Milanówek)
• rodzaj zatrudnienia do negocjacji
• system premiowy
• uczestnictwo w prestiżowych projektach budowlanych i współpraca z najlepszymi w branży
• możliwość szybkiego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
• zdobycie uprawnieni projektowych lub wykonawczych

Wymagania
• dobra znajomość branży, doświadczenie w kosztorysowaniu lub wykonawstwie na powierzchniach FIT OUT i ShellCore w zakresie instalacji HVAC, BMS.
• chęć rozwoju zawodowego
• znajomość programu Excel, AutoCad i innych branżowych
• samoorganizacja, rzetelność, sumienność
• umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
• wcześniejsza praktyka projektowa mile widziana

Zainteresowanych prosimy o aplikowanie na stronie info-praca.

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Warszawa 08.07.2021
Inżynier Sanitarny 1 zł
inżynier projektu (Capex) 1 zł
Polska, Warszawa 07.07.2021
Inżynier ds. budowlanych 1 zł
Polska, Łódź 08.07.2021
Inżynier procesu - Oferta z pakietem relokacyjnym 1 zł
Polska, Świecie 07.07.2021
INŻYNIER BUDOWY 1 zł