0

aplikacje

id #2219470 14.07.2021

Web (PHP) Developer - praca 100% zdalna

Opis stanowiska pracy

Do zespołu frontendowego naszego klienta, działającego w branży GameDev, poszukujemy zdolnego Web (PHP) Developera (Regular/Senior).

Firma działa na europejskim i amerykańskim rynku w branży gier online i mobilnych (głównie RPG oraz MMO) – w portfolio znajduje się ponad 25 zaawansowanych gier multiplayer i ponad 5 000 gier online.

Idealny kandydat to elastyczna, entuzjastycznie podchodząca do innowacji osoba, z mocnym doświadczeniem w tworzeniu aplikacji internetowych i ze znajomością środowiska e-commerce.

Zadania, jakie na Ciebie czekają:

– bycie częścią zespołu i czuwanie nad ciągłą poprawą UX nowych produktów,

– ścisła współpraca z UX designerami i Product Ownerami w celu tworzenia przyjaznych, najwyższej jakości aplikacji,

– zapewnianie sprawnego obiegu informacji, przekazywanie feedbacku i wsparcie w tworzeniu wyjątkowych produktów,

– odpowiedzialność za rozwój produktu, od testowania do uruchomienia,

– nieustanny rozwój, kierowanie jakością i korzystanie z najnowszych technologii i funkcji, przyczynianie się do dalszego rozwoju biznesowego.

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Warszawa 25.07.2021
Land Acquisition Manager (retail) 1 zł
Devops Engineer – Datacenter Networks 1 zł
Polska, Kraków 25.07.2021
Network Architect 1 zł
Polska, Zawiercie 25.07.2021
Operator Urządzeń Energetycznych 1 zł
Polska, Wrocław 27.07.2021
AR Specialist with French 1 zł