0

aplikacje

id #2219462 14.07.2021

Operator maszyn produkcyjnych Niemcy

Opis stanowiska pracy

Operator maszyn produkcyjnych

miejsce pracy: Hessisch Lichtenau, Niemcy

Carpediem Personal to agencja pośrednictwa pracy z ponad 10 letnim doświadczeniem. Oferujemy pracę w Niemczech w różnych branżach. Znajdziesz u nas tylko legalne i sprawdzone zatrudnienie. Legalność naszej działalności potwierdzona jest certyfikatem KRAZ 6760. Zaufało nam tysiące kandydatów i kilkadziesiąt największych firm w Niemczech.

Obecnie dla naszego klienta w Niemczech, poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych – produkcja nici
  • przezbrajanie maszyn
  • kontrola produktu końcowego
  • prowadzenie dokumentacji

Oferujemy

  • stawkę 11,15€ b/h + 30€ diety netto za każdy pełny przepracowany dzień
  • dodatki zmianowe: 25% nadgodziny oraz nocki, 50% niedziele, 100% święta
  • zakwaterowanie zapewnia pracodawca
  • niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych z możliwością przejęcia bezpośrednio przez niemieckiego pracodawcę

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie