0

aplikacje

id #2219460 14.07.2021

Technik Infrastruktury Krytycznej

Opis stanowiska pracy

Microsoft otwiera nowe centra danych w Warszawie i poszukuje osób do zespołu Techników Środowisk Krytycznych, którzy będą obsługiwać i utrzymywać wszystkie systemy i urządzenia. Poszukujemy osób na stanowiska zmianowe i dzienne.

Skupiamy się na rozwoju osobistym i zawodowym wszystkich pracowników. W związku z tym oferujemy szkolenia i możliwości rozwoju, w tym programy rotacji kariery, wewnętrzne/zewnętrzne szkolenia, certyfikaty zawodowe i wiele innych.

Jako Technik Środowisk Krytycznych do Twoich codziennych obowiązków należeć będą:

  • Odczyty danych ze sprzętu/obiektu oraz operacje i działania związane z utrzymaniem infrastruktury krytycznej.
  • Monitorowanie, dokumentowanie i utrzymywanie dokładnych danych w zakresie wykonywania konserwacji i operacji na wszystkich urządzeniach elektrycznych, mechanicznych i przeciwpożarowych/bezpieczeństwa życia w centrum danych.
  • Umiejętności rozwiazywania problemów.
  • Planowanie i wykonywanie instalacji serwerów.
  • Raportowania wskaźników wydajności i danych z obiektu.
  • Reagowania zgodnie z procedurami w sytuacjach krytycznych.
  • Wsparcie dla projektów i działań budowlanych na miejscu.
  • Planowanie i koordynowanie harmonogramów.
  • Pomoc w opracowaniu metod procedury operacyjnej (MOPs) i standardowych procedur operacyjnych (SOPs) dla sprzętu i systemów w data center.

Czego oczekujemy:

  • Wykształcenie techniczne średnie lub wyższe
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w zakresie konserwacji i utrzymania urządzeń zasilających oraz infrastruktury krytycznej o wysokiej dostępności.
  • Chęci uczenia się, rozwoju i rozwijania nowych umiejętności technicznych.
  • W przypadku stanowiska objętego pracą zmianową: wsparcie operacji w modelu 24/7 obejmującego pracę w nocy, weekendy i/lub święta.
  • W przypadku stanowiska nie objętego pracą zmianową: godziny pracy będą od 8:00 do 16:00
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Warszawa 25.07.2021
Specjalista ds. Zamówień Publicznych 1 zł
Polska, Gdańsk 25.07.2021
Operator produkcji w branży automotive 1 zł
Pracownik produkcji 1 zł
Polska, Kraków 25.07.2021
Specjalista ds. Kadr i Płac 1 zł