0

aplikacje

id #2219457 14.07.2021

Pracownik biurowy z j. niemieckim

Opis stanowiska pracy

Twoje przyszłe zadania:

  • Działania w ramach jednego z obszarów księgowych w strukturach naszego Centrum. Przykładowe obowiązki: księgowanie należności, księgowanie i weryfikowanie zobowiązań, przygotowywanie płatności i księgowanie wyciągów bankowych, wystawianie i wprowadzanie faktur, wyjaśnianie rozbieżności.
  • Aktywne uczestnictwo w migracji procesów księgowych do Centrum, udział w sesjach treningowych z Local Teamem z Niemieckojęzycznych spółek KION Group
  • Przygotowywanie dokumentacji procesowej oraz wpływ na kształtowanie usprawnień w zakresie procesu
  • Praca w systemie SAP i innych systemach pomocniczych

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy (poranki 7.00 – 10.00)
  • Możliwość pracy w trybie Home Office (cenimy sobie także możliwość spotkania F2F w biurze)
  • Stabilne zatrudnienie oraz pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, możliwość wyboru benefitów i inne)
  • Komfortowe warunki pracy: biuro w dobrej lokalizacji (Bonarka), pokój relaksu, świeże owoce, różne wydarzenia integracyjne i przyjazna atmosfera
  • Rozbudowane struktury pozwalają nam na szeroki rozwój wewnątrz firmy, możliwość awansów pionowych poziomych, a także pracę z różnymi językami
  • Poszerzanie kompetencji poprzez uczestnictwo w migracji procesów księgowych do naszego Centrum

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • Chciałbyś zdobyć doświadczenie w obsłudze procesów finansowo-księgowych (doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane),
  • Znasz język niemiecki na poziomie bardzo dobrym (min. B2)
  • Twoja znajomość języka angielskiego pozwala Ci na swobodną komunikację
  • Chcesz wziąć udział w migracji procesów księgowych do naszego Krakowskiego Centrum KBS
  • Dokładność, zaangażowanie i dobra organizacja pracy są dla Ciebie naturalne
  • Ważna jest dla Ciebie atmosfera i chcesz pracować z fajnymi ludźmi
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Bydgoszcz 23.07.2021
PRACOWNIK BUDOWLANY (NR 3038) 1 zł
Polska, Koszalin 25.07.2021
Pracownik biurowy - spedycja 1 zł
Polska, Toruń 24.07.2021
SPRZĄTACZKA 1 zł
Polska, Kielce 22.07.2021
PRACOWNIK DS. OBSŁUGI NALEŻNOŚCI W EGZEKUCJI 1 zł
Polska, Kielce 23.07.2021
MECHANIK/ELEKTRYK W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU 1 zł