0

aplikacje

id #2219438 11.07.2021

starszy specjalista

Opis stanowiska pracy
Główny Urząd Statystyczny w Warszawie

Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:

starszy specjalista w Wydziale Badań i Analiz Gospodarki Społecznej w Departamencie Badań Społecznych

00-925 Warszawa al. Niepodległości 208

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • Opracowuje raporty i inne produkty projektu Zintegrowany system monitorowania sektora ekonomii społecznej w celu prawidłowej realizacji projektu
  • Bierze udział w operacjonalizacji zakresu podmiotowego i przedmiotowego monitoringu ekonomii społecznej i diagnozuje dostępności danych administracyjnych w tym zakresie w celu prawidłowej realizacji projektu Zintegrowany system monitorowania sektora ekonomii społecznej
  • Współpracuje przy opracowaniu i zasileniu danymi ogólnodostępnego narzędzia internetowego, a także nalicza wskaźniki w oparciu o dane administracyjne w celu prawidłowej realizacji projektu Zintegrowany system monitorowania sektora ekonomii społecznej.
  • Współpracuje z Ministerstwem Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach zespołu specjalistów w celu prawidłowej realizacji projektu Zintegrowany system monitorowania sektora ekonomii społecznej
  • Dokonuje charakterystyki jakości zbiorów danych administracyjnych, ich zakresu, opis struktury, określa możliwości wykorzystania w celu prawidłowej realizacji projektu Zintegrowany system monitorowania sektora ekonomii społecznej
  • Wspiera opracowywania rachunku satelitarnego ekonomii/gospodarki społecznej w celu prawidłowej realizacji projektu Zintegrowany system monitorowania sektora ekonomii społecznej

Warunki pracy

  • Praca administracyjno-biurowa.

  • Praca przy komputerze.

  • Budynek Głównego Urzędu Statystycznego jest w znacznym zakresie dostosowany dla potrzeb osób z niepełnosprawnością. Przy wejściu do budynku GUS brak progów utrudniających wjazd wózkiem, schody w holu głównym są wyposażone w ruchome platformy do transportu wózka, wewnątrz budynku zapewniona jest odpowiednia szerokość ciągów komunikacyjnych. Windy wyposażone są w informację głosową oraz oznakowanie dla osób niewidomych, natomiast nie są dostosowane do potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich w zakresie usytuowania poręczy i tablicy przyzywowej. W budynku znajduje się 5 toalet przystosowanych do potrzeb osób z niepełnosprawnością.

Inne informacje:

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, nie wynosi co najmniej 6%.
- pierwszeństwo dla osób z niepełnosprawnościami

  • Imiona i nazwiska kandydatów, którzy spełniają wymagania formalne oraz wynik naboru stanowią informację publiczną w zakresie objętym wymaganiami określonymi w ogłoszeniu o naborze.

  • W przypadku przedstawienia dokumentów w języku obcym należy dołączyć również ich tłumaczenie na język polski dokonane przez tłumacza przysięgłego, z wyjątkiem certyfikatów potwierdzających znajomość języka obcego wymienionych w załączniku nr 2 do rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 16 grudnia 2009 r. w sprawie sposobu przeprowadzania postępowania kwalifikacyjnego w służbie cywilnej (Dz.U.Nr 218, poz. 1695).

  • Oświadczenia prosimy składać zgodnie ze wzorem zamieszczonym na stronie: http://bip.stat.gov.pl/ogloszenia/wolne-stanowiska-pracy/glowny-urzad-statystyczny/.

  • W przypadku przedstawienia dokumentów w języku obcym należy dołączyć również ich tłumaczenie na język polski dokonane przez tłumacza przysięgłego, z wyjątkiem certyfikatów potwierdzających znajomość języka obcego wymienionych w załączniku nr 2 do rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 16 grudnia 2009 r. w sprawie sposobu przeprowadzania postępowania
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Toruń 27.07.2021
młodszy specjalista 1 zł
Polska, Kraków 27.07.2021
inspektor wojewódzki 1 zł
Polska, Rzeszów 27.07.2021
MŁODSZY REFERENT W MAGAZYNIE WYROBÓW GOTOWYCH 1 zł
Polska, Szczecin 27.07.2021
inspektor rybołówstwa morskiego 1 zł
Polska, Kielce 27.07.2021
starszy specjalista 1 zł