0

aplikacje

id #2215648 12.07.2021

Młodszy specjalista ds. przetwarzania danych

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych Klientów, największej firmy z sektora badań konsumenckich w handlu detalicznym poszukujemy obecnie osoby na stanowisko młodszego specjalisty ds. przetwarzania danych.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pracę nad kompleksowymi projektami tworzenia baz danych.

Jeśli masz za sobą pierwsze doświadczenia zawodowe/ projekty studenckie związane z pracą nad dużymi bazami danych, znasz język angielski na poziomie min. B2 i chciałbyś zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe w firmie będącej liderem rynku zapraszamy do aplikowania, ta oferta jest właśnie dla Ciebie !

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Wrocław 25.07.2021
Pracownik Produkcji / jedna zmiana / Krępice 1 zł
Polska, Gdańsk 25.07.2021
Pracownik Działu Kas 1 zł
Polska, Warszawa 23.07.2021
starszy inspektor 1 zł
Polska, Białystok 25.07.2021
Asystent/ka ds. rekrutacji międzynarodowej 1 zł
operator produkcji 1 zł