0

aplikacje

id #2110075 11.06.2021

Operator / Nastawiacz Maszyn – Pabianice

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn, robotów i urządzeń do produkcji lub pakowania
  • Dbanie o właściwy stan techniczny maszyn - konserwacja  i drobne naprawy w zakresie mechaniki;
  • Realizację założonych celów ilościowych i jakościowych;
  • Prowadzenie pomiarów i kontroli oraz korygowanie procesów;
  • Aktywny udział w programach poprawiających efektywność i bezpieczeństwo pracy;
  • Zgłaszanie pomysłów na usprawnienia oraz realizacja procesu ciągłego doskonalenia.

Wymagania:

  • Zaangażowania w wykonywaną pracę;
  • Umiejętności szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów;
  • Otwartości na zdobywanie wiedzy i szybkiego uczenia się;
  • Dobrej pracy w zespole;
  • Wykształcenia min. zasadniczego zawodowego;
  • Doświadczenia w obsłudze maszyn produkcyjnych (mile widziane);
  • Podstawowej wiedzy z zakresu mechaniki;
  • Podstawowej znajomości funkcjonowania maszyn i urządzeń mechanicznych;
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym (2 zmiany, 3 zmiany lub 4 brygady)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z Naszym Klientem
  • Możliwość pracy w systemie 2 zmianowym, 3 zmianowym lub 4-brygadowym
  • Wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia + dodatki
  • Szerokie możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego,
  • Możliwość zgłaszania i realizacji własnych pomysłów i usprawnień,
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Liczne benefity m.in. karta Benefit System, opieka medyczna, dodatki świąteczne, liczne wewnętrzne systemy motywowania i nagradzania

Numer referencyjny: DS/06/2021/LDZ/NM
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Rzeszów 19.06.2021
KOORDYNATOR PRAC PORZĄDKOWYCH 1 zł
Polska, Rypin 18.06.2021
Polska, Wałbrzych 18.06.2021
Ustawiacz maszyn (m/k) 1 zł