0

aplikacje

id #2110073 11.06.2021

Agile Team Leader / Scrum Master

Opis stanowiska pracy

Oferta dotyczy pracy w międzynarodowej firmie, która dostarcza rozwiązania IT z dziedziny telekomunikacji oraz bezpieczeństwa publicznego. Z ich produktów korzystają policjanci, strażacy, wojsko, służby specjalne, firmy transportowe i energetyczne na całym świecie. Firma tworzy technologie, które ich klienci nazywają swoją linią życia. Ich platformy technologiczne w dziedzinie komunikacji, oprogramowania, wideo i usług pomagają klientom pracować bezpieczniej i wydajniej.

Do dynamicznego, zmotywowanego działu pracującego nad tworzeniem oprogramowania bezpieczeństwa publicznego, poszukujemy osoby na stanowisko Agile Team Leader/ Scrum Master.

Tworzone produkty są kluczowymi elementami sieci infrastruktury komunikacyjnej. Klient specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania w czasie rzeczywistym skoncentrowanym na połączeniach i przetwarzaniu danych przy użyciu najnowszych platform Linux i wirtualizacji. Kluczowe obszary obejmują programowanie sieci transportowych IP.

Zadania:

  • praca z dwoma zespołami Scrumowymi jako Scrum Master i Team Lead
  • promowanie praktyk Scrum wśród zespołów,
  • pomoc zespołowi w samoorganizacji, samozarządzaniu i dostarczaniu dzięki skutecznym praktykom Agile
  • wsparcie zespołów w rozwoju osobistym, motywowanie, feedback
  • kontrolowanie procesów i dostosowywanie możliwości
  • zarządzanie wyzwaniami i konfliktami interpersonalnymi
  • współpraca z interesariuszami w celu zachowania zoptymalizowanego wdrażania
  • definiowanie metryk i praktyk w oparciu o metodologię Agile
  • rekrutowanie i rozwijanie talentów

Wymagania

  • ponad dwuletnie, potwierdzone doświadczenie jako Scrum Master lub People Manager
  • pasja i głębokie zrozumienie praktyk Agile i Scrum
  • silna motywacja
  • umiejętności mentoringu i couchingu
  • silne umiejętności organizacyjne, analityczne, komunikacyjne i prezentacyjne
  • umiejętność identyfikowania szans, zagrożeń/problemów, oceny implikacji, formułowania zaleceń i podejmowania decyzji, które przynoszą rezultaty
  • zrozumienie procesu produkcji oprogramowania i łańcucha narzędzi: środowiska programistycznego, testowania, bezpieczeństwa aplikacji, procesów wdrożeniowychelastyczność w dostosowywaniu się do zmieniających się priorytetów w oparciu o potrzeby biznesowe
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • wykształcenie w zakresie inżynierii lub zarządzania

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Katowice 18.06.2021
GL Accountant with French/German 1 zł
Polska, Warszawa 18.06.2021
E-commerce Specialist with Czech 1 zł
Polska, Kutno 18.06.2021
Operator wózka widłowego - tylko noce 1 zł
Polska, Łódź 18.06.2021
Administrator z j. niemieckim 1 zł