0

aplikacje

id #2110072 11.06.2021

Dyrektor ds. realizacji inwestycji budowlanych - Kubatura

Opis stanowiska pracy li {color: #333338;font-family: Arial, Helvetica, sans-serif;font-size: 13px !important;line-height: 16px !important;margin: 0px 0px 0px 20px !important;}h2 {margin-top: auto !important;}

Współudział w budowaniu i rozszerzaniu działalności organizacji w tym współtworzenie i realizacja strategii obszaru Real Estate.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest organizacja będąca deweoloperen na rynku Real Estate. Wieloletnia działalność i rozwój pozwoliły naszemu klientowi odegrać kluczową rolę w czołówce firm z tego sektora. Wspierając dalszy rozwój firmy poszukujemy kandydata, który byłby zainteresowany podjęciem długoterminowej współpracy na stanowisku Dyrektor ds. realizacji inwestycji budowlanych.

Opis stanowiska

  • Całościowe zarządzanie realizacją kilku projektów budowlanych
  • Zarządzanie zespołem i kosztami prowadzonych inwestycji
  • Nadzór na wyborem i negocjacje z dostawcami oraz podwykonawcami
  • Nadzór nad prowadzoną dokumentacją techniczno-projektową
  • Prowadzenie wyceny nowych projektów

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne - kierunki budowlane
  • Minimum 3 lat doświadczenia na zbliżonym stanowisku, w branży budowlanej
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem i prowadzeniu negocjacji
  • Znajomość procesu inwestycyjnego w budownictwie mieszkaniowym i biurowym
  • Biegła znajomość przepisów prawa budowlanego, norm i standardów w zakresie technicznego utrzymania budynków
  • Umiejętność jednoczesnego zarządzania kilkoma projektami
  • Ugruntowane kontakty z generalnymi wykonawcami oraz firmami podwykonawczymi

Oferujemy

  • Pracę w organizacji o mocnej pozycji rynkowej i wysokiej kulturze zarządzania
  • Dużą samodzielność w działaniu i udział w strategicznych projektach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • Samochód służbowy i inne niezbędne narzędzia pracy
  • Ubezpieczenie grupowe, medyczne, benefity sportowe

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Poznań 15.06.2021
Automatyk / młodszy automatyk 1 zł
Polska, Bydgoszcz 14.06.2021
Asystent działu sprzedaży 1 zł
Polska, Legnica 14.06.2021
Operator/ka produkcji - branża automotive 1 zł
Polska, Bydgoszcz 15.06.2021
Pracownik produkcji 6-14 1 zł