0

aplikacje

id #2110071 11.06.2021

Senior Project Manager (Residential)

Opis stanowiska pracy li {color: #333338;font-family: Arial, Helvetica, sans-serif;font-size: 13px !important;line-height: 16px !important;margin: 0px 0px 0px 20px !important;}h2 {margin-top: auto !important;}

Poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Starszego Kierownika Projektu.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy deweloperskiej - w związku z rozwojem portfela inwestycji, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Starszego Kierownika Projektu. Wybrana osoba będzie odpowiedzialny za przygotowanie inwestycji mieszkaniowych.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność na projekty mieszkaniowe na etapie przygotowania inwestycji
  • Opracowanie analiz chłonności działek inwestycyjnych, koncepcji programowo-przestrzennych i architektonicznych
  • Nadzór nad procesem projektowania przy współpracy z pracownią architektoniczną
  • Odpowiedzialność za uzyskanie niezbędnych decyzji administracyjnych
  • Nadzór i kontrola finansowa nad realizowanymi projektami
  • Współpraca z Działem Technicznym w zakresie realizacji przygotowanej inwestycji
  • Współpraca z Działem Sprzedaży i Marketingu
  • Reprezentowanie firmy przed jednostkami administracji, gestorami mediów i innymi firmami zewnętrznymi

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (architektura, budownictwo lub pokrewne)
  • Minimum 6 lat doświadczenia na podobnym stanowisku (preferowane doświadczenie w segmencie mieszkaniowym)
  • Bardzo dobra wiedza w zakresie zarządzania procesem inwestycyjnym (z naciskiem na przygotowanie inwestycji)
  • Bardzo dobra znajomość procedur administracyjnych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość MS Office
  • Zaangażowanie i nastawienie na realizację wyznaczonych celów w wyznaczonym czasie
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Oferujemy

  • Możliwość pracy w rozwijającej się firmie deweloperskiej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie
Gratulacje, Twoja aplikacja została wysłana! Powodzenia!

Podobne pozycje

Polska, Wrocław 15.06.2021
Talent Acquisition Sourcer 1 zł
Polska, Warszawa 15.06.2021
Specjalista ds. Importu - rekrutacja online 1 zł
Digital Specialist 1 zł
Polska, Warszawa 14.06.2021
Compensation & Benefits Analyst 1 zł
Category Activation Manager - rekrutacja online 1 zł