0

aplikacje

id #2109983 10.06.2021

Szkoła podstawowa, nauczyciel geografii

Opis stanowiska pracy

Dane adresowe:

Typ: Szkoła podstawowa
Rodzaj placówki: niepubliczna o uprawnieniach szkoły publicznej
Nazwa szkoły/placówki: Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Otwocku
Miejscowość: Otwock
Ulica: Czerska
Nr domu: 21
Kod pocztowy: 05-400
Telefon: 883700315
Email: sekretariat@noblisci.edu.pl

Szczegóły dotyczące oferty:

Przedmiot: geografia
Liczba godzin w tygodniu: 4
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Data dodania: 2021-06-10
Termin składania dokumentów: 2021-06-17
Opis oferty pracy:

Szkoła prywatna w Otwocku zatrudni nauczyciela z pasją, do prowadzenia zajęć geografii.

Warunki:

  • umowa zlecenie,
  • przejrzyste warunki finanoswe,
  • system motywacyjny.

W ramach obowiązków nauczyciel otrzyma następujące zadania w tygodniowym planie pracy:

  • prowadzenie zajęć z zakresu geografii w klasach 6-8 - 4- 6 h,
  • istnieje możliwość zwiększenia liczby godzin na życzenie nauczyciela o dodatkowe godziny (jeśli posiada dodatkowe uprawnienia).

Atuty naszej placówki:

  • klasy do 16 dzieci,
  • pełne wyposażenie  multimedialne,
  • możliwość rozwoju własnych kompetencji,
  • pełne wsparcie ze strony dyrekcji oraz zespołu nauczycieli

Nauczyciele ubiegający się o zatrudnienie u nas nie muszą mieć dużego doświadczenia zwodowego. Warunkiem niezbędnym do zatrudnienia jest aktywna postawa, kreatywność, otwartość na ucznia i jego potrzeby oraz oczywiściw wymagane prawem kwalifikacje zawodowe do pracy w szkole.

  • Proszę, napisz wiadomość.
  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp
  • lub Odwołanie